Porsche’den 2. Jenerasyon 911 GTS Teknolojisi

Otomobil denilince dünyanın her yerinde ilk akla gelen markalardan birisi olan Porsche yüksek hız, yüksek konfor ve kaliteli araç sürüş deneyimi açısından rakiplerini geride bırakan modelleri ile sektörel bazda her daim üst sıraları zorluyor. Son derece güçlü otomobil modelleri ile öne çıkan Porsche tarafından bugüne kadar geliştirilen modeller arasında bulunan 911 modelinin performans açısından sınıf atlayan versiyonları araç severlerle bir araya geldi.

İkinci jenerasyon GTS ‘in ara modeli olarak gösterilebilecek makyajlanan modelleri kasım ayında tüm Avrupa’ da satışa sunmayı amaçlıyor. Porsche tarafından tasarlanan ve geliştirilen Boxster GTS, Cayman GTS ve Panamera GTS modelleri olan 911 modellerin kaputları içerisinde daha güçlü bir motor ve yeniden geliştirilen şasisi ile araç sahiplerini bekliyor.

Porsche’den 2. Jenerasyon 911 GTS Teknolojisi
Porsche’den 2. Jenerasyon 911 GTS Teknolojisi

Daha Konforlu ve Daha Güçlü Versiyonlar

Porsche’ nin Sport Chrono paket ile bir arada sunulmakta olan modelli araçları Carrera S modeline göre 10 milimetre daha da alçaltmakta olan PASM aktif amortisör sistemine ve standart biçimde sunulmakta olan spor egzoz sistemi ile daha güçlü ve daha dinamik hale geliyor. İç mekanda ise koltuklar ve kapı panelleri alkantra ve deri kaplamaları ile hem daha konforlu hem de daha şık bir görselliği aracın içinde sağlıyor.

Türkiye’nin en büyük ve en kaliteli araç kiralama markası ile birbirinden lüks araçları kiralamak çok daha kolay ve ekonomik hale geliyor. En yeni modellerin yer aldığı geniş araç filosu ile ankara rent a car hizmetleri araç ihtiyaçlarına modern çözümler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir