PayKwik Nedir ve Nerede Kullanılır?

İnternet üzerinde alışveriş yapmanızı sağlayan, internet üzerinden para yatırma işleminizi kolaylaştıran güvenli bir sistemdir. PayKwik ile kişisel bilgileriniz korunur. Pratik olduğu gibi kullanımı kolay ve oldukça yaygın olarak kullanılan bir sanal kart türüdür. E-ticarete ve oyun sitelerinde günümüzde sıklıkla tercih edilir. Kredi kartında yer alan bilgilere gerek duyulmadığı için daha çok tercih edilen sanal alışveriş kartıdır. Kartın bakiye limitini kendiniz belirleyebilir ve alışveriş bittiği zaman tekrar bakiye yükleyebilirsiniz.

PayKwik ile Güvenli Ödeme İmkanı

İnternet üzerinde alışveriş yaparken PayKwik ile daha güvenli alışveriş yaparsınız. Paykwik ile internet üzerinden alışveriş yaptığınız zaman size herhangi bir kişisel bilgi sorulmaz. Ödeme kısmın bölümüne 19 haneden oluşan numarayı girmeniz yeterlidir. Oyun oynamak ya da alışveriş yapmak istediğiniz sitelere girin ve para yatırma seçenekleri arasında paykwik ile para yatırma butonunu tıklayın. Kod numaranızı girdikten sonra yapacağınız başka işlem kalmaz.

Tek Kullanımlık Sanal PayKwik Alışveriş Kartları

İnternet üzerinde güvenli alışveriş yapma seçeneğini sunan sanal kartların en büyük özelliği tek kullanımlık olması ve istediğiniz miktarda para yükleyebilmeniz. Alışverişinizin meblağsına göre para yatırmanızı size sağlar. İnternet üzerinde, kredi kartı ile alışveriş yapmak bazen sakıncalı olabileceği için tek kullanımlık paykwik kartlarından güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Kişisel bilgilerinize gerek duyulmadan hızlı alışveriş yapmanıza olanak sağlar.

PayKwik’e Nasıl Para Yüklenir?

Ön ödemeli kartlar içinde güvenli ve hızlı sisteme sahip olan paykwik internet ortamında nakit para yerine de geçer. Cep telefonlarınıza nasıl kontör yüklüyorsanız, sanal kartlara da aynı şekilde dolum işlemi gerçekleştirirsiniz. Limitiniz dolduğu zaman yeni bir pin numarası almanız gerekir. Alışveriş yapmadan önce karta bakiye yüklemeniz gerekir.

Sanal ortam üzerinde güvenli alışveriş olanağı sunan paykwik ile alışveriş yapmak hem hızlı hem de güvenli. https://www.netsiskart.com/paykwik ön ödemeli kartları uygun fiyatla Netsis kart firması ile günün her saati alabilirsiniz. Kartlar hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ya da kart hakkında sorun yaşıyorsanız kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi paylaşmak istemiyorsanız, sizler de paykwik sanal kartı ile tanışmalı ve işlemlerinizi güvenli şekilde yapmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir