Panço Nasıl Kullanılır?

Pançoların kullanımları tamamen kişisel zevkleriniz ile doğru orantılıdır. Bu yönü ile geniş bir kitleye hitap etmeyi başaran pançoları beyaz uzun bir gömlek ile kombinleyebileceğiniz gibi aynı zamanda dilerseniz poplin bir gömlek ile birlikte de kullanabilirsiniz.

panço
panço

Panço ile alternatif bir stil yaratmak istiyorsanız deri bir kemer ile kombinleyebilirsiniz. Klasik bir kıyafet ile panço kombinlemek istiyorsanız ince ve tek renkli bir panço kullanabilirsiniz. Eğer spor bir stil yaratmak istiyorsanız kumaş ve renklerinde daha hareketli ve canlı seçimler yapabilirsiniz.

Hamile giyiminde de kendisine büyük bir yer bulabilen pançoları hamileliğin ilerleyen dönemlerinde büyüyen karın bölgenizi gizleyebilmek için kullanabilirsiniz.

panço modelleri
panço modelleri

Çocuklar için Panço Modelleri

Yetişkinlere yönelik olarak gözüken pançoları dilerseniz çocuklarınız için de kullanabilirsiniz. Rengarenk tasarımları ile çocuklar için de özel olarak tasarlanan pançoları kot pantolonlar ve tulumlar ile birlikte kombinleyebilirsiniz.

Renk seçimlerinizi yaparken ise her zaman kişisel zevklerinizi ve üzerinizdeki diğer kıyafetlerin renklerini göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Böylelikle şık bir bütünlüğü elde edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir