Outlast 2 İçin Çalışmalar Başladı

Dünyanın en çok oynanan, en popüler ve en sevilen dijital oyunlarından birisi olan Outlast tutkunları için sevindirici bir haber geldi. Korku türündeki dünyanın en iyi dijital oyunlarının başında gösterilen Outlast yeni versiyonu Outlast 2 ile korku türündeki oyun severlerin eşsiz oyun deneyimlerini en yeni özellikler ile sürdürebilmelerine yardımcı olacak.

outlast 2
outlast 2

Outlast 2 Ne Zaman Gelecek?

Sevilen korku oyunun geliştirici şirketi olan Red Barrels Games hayranları için kısa bir süre önce mutlu haberi verirken, Outlast 2 için hızlı bir çalışma sürecinde olduklarını duyurdu. Oyuna ilişkin olarak da ayrıntılı bir tanıtım videosu paylaşan şirket, oyun tutkunlarının şimdiden büyük bir beklenti içerisine girmesini de sağladığı şüphesiz bir gerçek. Özellikle sosyal medya üzerinde oyunun tüm hayranları daha geliştirme aşamasında olan oyuna ilişkin yeni gündemler oluşturmaya devam ediyor.

outlast
outlast

İlk versiyonuna göre daha korkunç ve daha derin bir kurguya sahip olacağı açıklanan Outlast 2 korku severler tarafından da büyük bir merakla bekleniyor. Ancak oyun severlerin Outlast 2 deneyimini en iyi şekilde yaşayabilmek için daha bir yıl kadar daha beklemeleri gerekiyor. Oyun yeni sürümü PC, Playstation 4 ve Xbox One platformlarında oynama imkanı sunalacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir