Kış Dekorasyonu Önerileri

Kışın her ne kadar yavaş yavaş kendisini hissettiriyor olsa da yaz aylarında olduğu gibi kış aylarının da kendisine özgü mevsimsel etkiler bulunuyor. Kış aylarının soğuk havasını atmosferde en uygun biçimde hissettirirken aynı zamanda da kışın özlenen sıcaklığı ön plana çıkartacak dekoratif ürün gruplarından yararlanılabilir.

kış balkonu
kış balkonu

Dekorasyonda Kış Ögelerine Yer Verilmeli

Özel işlemeleri ile son derece zarif tasarımlar yaratan mumluklar içerisinde atmosfere loşluk kazandıracak mumlar kullanılması da her kış dekorasyonun vazgeçilemez ögeleri arasında yer alıyor. Bu noktada kahverengi, beyaz, kırmızı ve gri tonlardaki kış ögelerini barındıran dekoratif ürünler öne çıkarken, dekorasyonda yer verilecek mobilyalarda beyaz, gri ve kahverengi tonlarının tercih edilmesi tamamlayıcı etkilerde bulunur.

kış dekoru
kış dekoru

Kırlent yastıklar, koltuklara şallar gibi ev tekstili ürünleri ile kış atmosferini kullanarak etkileyici ve şık bir atmosfer yaratılabiliyor. Kış aylarının en önemli dezavantajı olan havanın erken kararmasına karşın ışıl ışıl lambalarla hazırlanmış özel dekoratif aydınlatmalardan yararlanılabilir. Böylelikle kışın karamsar havasını son derece etkin biçimde kullanarak dekorasyonda özgün ve huzur veren bir atmosfer yakalama fırsatına sahip olunabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir