Orkide Siparişi Ver

Orkide 25.000’nin üzerinde türüyle çiçekli bitki ailesinin en çeşitli çiçeğidir. Orta Çağ’da şifalı bitkiler ve aşk iksirleri yapımında kullanılan orkide çiçeği, kökeninin bağlı olduğu Çin’de ise tıbbi özelliği ile dikkat çekmiştir. Ayrıca Çin sanat eserlerinde de alçakgönüllülüğün sembolü olarak orkide çiçeğine sıklıkla yer verilmiştir. 

Hobi olarak orkide yetiştiriciliği popüler olduğu kadar önemli bir endüstri bitkisidir. Kokusu ve görünümünde saklı anlamlarıyla hediye edilebilecek en güzel çiçekler arasındadır. Aşk, güzellik, alçakgönüllülük ve bütünlüğün temsili olan orkide çiçeğinin pek çok rengi ve boyutu vardır. En az iki dallı olarak vazo veya saksıda tasarlanmış orkide siparişi verenleri zarafet ile kendine hayran bırakıyor.

Orkide Siparişi ve Fiyatları

Beyaz, kırmızı, pembe, sarı, mor, turuncu ve yeşil gibi pek çok rengi bulunan orkide, her rengin kendine özgü anlamıyla taçlandırılmış. Örneğin turuncu orkide güç ve cesaret anlamlarını taşır. İş tebriki veya doğum tebriki nedeniyle hediye edilebilir. Hayranlık ve saygı anlamını taşıyan mor orkide ise öğretmen, anne ve başta olmak üzere geniş kitlelere gönderilebilir. 

Evleri ve ofisleri dekoratif gösterecek orkideler kutlama, tebrik veya takdir gibi duyguların adeta birer temsilidirler. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve onların sevinçli günlerinde yanlarında olduğunuzu hissettirecek bir hediye mi arıyorsunuz? Öyleyse hemen orkide siparişi verebilirsiniz.

Özel Tasarımlı Orkide Siparişi Nasıl Verilir?

Canlı çiçek satışı yapan firmalar siz sevdiklerinize istediğiniz an hediye gönderebilin diye birbirinden farklı tasarımlara sahip orkidelerden bulunduğunuz yerden anında sipariş vermenizi sağlıyor. Yeşil yapraklar, pampas otu, yeşil moss yosun, gümüş dalları ve amaranthus gibi bitkiler ile her biri özel tasarım ürünü olan orkideler taptaze ve zarar görmeden sipariş sırasında verilen adrese ulaştırılıyor. 

Çiçek siparişi verme hizmetini online alışverişe dönüştüren firmalar sayesinde anneler günü, doğum günü, yeni iş ve terfi, evlilik yıl dönümü, söz&nişan ve sevgililer günü gibi özel günlerde hızlı ve güvenli ödeme yöntemiyle özel tasarımlı orkide siparişi vermeniz mümkün.

Tazecik ve mis kokulu orkidelerin tasarımcıların elinde hayat bulduğu özel tasarımlı orkideleri incelemek ve orkide siparişi vermek için https://www.wishflowersdesign.com/orkide linki tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir