Muhafazakar Giyim Modasında Yenilikler

Muhafazakar stiller, incelendiğinde gerçekten moda yönünden yepyeni kıyafetlerin, renklerin, özel kesimlerin olduğu görülebilir. Hafif dokunuşlarla beraber muhafazakar kesimlerde de gerçekten özenle renkler ve kesim modelleri incelenerek üretim sağlanıyor.

moda
moda

Örneğin pantolonlar… Eski sezonlara kıyasıya bakıldığında yepyeni bir sezon içinde bu sezonda da vazgeçilmezdir. Kadınların tercihi olan pantolonlar için yaz sezonunda hafif ve geniş, bol kesimler tercih ediliyor. Renkli ve desenli, geniş paçalı modelleri tercih ederek siz de gardırobunuzda bu pantolon modellerine yer verebilirsiniz.

Favori parçalar arasında yerini alan, gardıroplarda gözlerin aradığı bir diğer seçenek ise tuniklerdir. Tunikler de etek kombini ve pantolon kombin ile birlikte şık olmayı, rahatlıkla giyinebileceğiniz gibi rahat davranışlarınıza izin veriyor. Geniş olması ve rahat olması sayesinde de yaz sıcaklarınızı bunaltıcı yapmaması bir diğer özelliğidir.

yazlık tesettür
yazlık tesettür

Serin Akşamlara Hitap Eden Trençkotlar

İsterseniz uzun seçim yapabilir isterseniz kısa seçimler de bulunabilirsiniz… Her renk, her yaş ve her modelde bulabileceğiniz farklı bir tarzı siz de trençkot ile ortaya çıkartabilirsiniz. Stil arayışı içinde olmadan, direkt kendi stilinize uygun bir kesimde trençkot ile beraber, yaz aylarınızın serin akşamlarında sizlerin kombinler de eşlik etmenizi sağlamanız mümkündür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir