MSI Skylake İşlemcili Notbook 

MSI, Notebook ürünlerinde öncü üretici firmalar arasında yer alır. Büyük lider üretici olan bu firma oyun tutkunları için ürünler sunuyor. Firma Notebook konusunda lider olan MSI, Intel’in Broadwell ve Skylake programlarını aynı anda sunmayı başaran  ilk notebook üreticisi olarak bilinir.   Firmanın son duyurduğu ürün yeni 6.nesil Intel Core i7 Skylake’tir.  Firma gaming notebook ürünlerini duyurarak oyun severlere ön bilgiler sunuyor.

MSN işlemcili laptop
MSN işlemcili laptop

Kod adı Skylake olan yeni nesil 6. İşlemcilerinin düşük enerji ihtiyacı olduğu duyuruldu. Ancak önceki işlemcilere göre performansın yüksek olacağı düşünülüyor. Satandart işlemcilere göre bir hayli hızlı olduğu söylenen İntel’in Skylake kod adlı yeni 6. Nesil işlemcilerinin, Core i7 6700HQ işlemci, i7 4720HQ işlemciden %10 oranında daha hızlı çalışabileceği söyleniyor. Bu cihazın performansı artıracak bir ürün olması bekleniyor.

notebook
notebook

MSI Skylake İşlemcili Notbook Detayları

MSI devrim yaratacak nitelikte yepyeni oyunlar sunuyor. Firma yeni teknoloj MSI ile ESS ile ürünü olan cihazın tanıtımını yaparak geniş bir kitleye sesleniyor. Cihazın oyunlarda ses kalitesini arttırmayı başaracağı düşünülüyor. Firma oyun severlere en iyi oyunları sunmakla yetinmeyip, ses sistemlerine kadar detaylı çalışmalar yapıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir