Makina Armatürleri

Makina armatürleri birçok alanda kullanılmaktadır. Makina aydınlatma armatürlerine endüstriyel üretim yapan işletmelerde gereksinim duyulur. Yüksek parlaklık seviyesi sayesinde işten alınacak olan verime katkıda bulunur.

Makina armatürleri sayesinde operasyonel konfor üst seviyelere çıkar. Isı derecesi, nem oranı, toz miktarı ya da ıslaklık gibi etkenlere dayanıklıdır. Bu armatörler üretilirken bu faktörlerden etkilenmemesi üzerine üretilir. Yeterli ışığın aktarılması aydınlatma alanı için oldukça önemlidir. Bakımları basit ve pratiktir.

Makina Armatürleri

Aydınlatma armatürü tezgahta kullanıyor ise, tezgah bandını maksimum seviyede ışığa maruz bırakacak ve bölgenin parlaklılığının artmasına olanak sağlayacaktır. Bu yöntem sayesesinde gözden kaçan mekanik hataların tespiti kolaylaşmaktadır.

Makina Armatürü Çeşitleri

Birçok makina armatürü çeşidi bulunmaktadır. Şardon makinası, boya makinası, ince kasa kalite kontrol, lineer kalite kontrol gibi farklı farklı modelleri mevcuttur. Her model birbirinden farklı fonksiyonlara sahiptir. Boya makinası aydınlatma armatürü kullanım alanı boya yapılacak bölgenin ihtiyaç duyduğu parlaklığına olanak sağlar.

Dış hava koşullarına karşı olan dayanıklılığı sayesinde performasında düşüş olmaz. Duvara monte edilebilir ya da ayaklı montesi ile kullanılabilir. Elktronik ledten elektrikli şalt bölümü oluşmaktadır. Temizliği ve bakımı pratik ve kolaydır. Kalite kontrol bölümlerinde kullanılan led aydınlatmaları farklı modeller ile satışa sunulur. Renk hassaslığı ince kasa kalite kontrol lambası ile sağlanır.

Bu sayede yüzey kalitesi görünümünde artış görülür. Teksil ve baskı işletmelerinde tercih edilmektedir. Ürünlerin kalie kontrolü bu armatürler sayesinde kontrol edilmektedir. Linner kasa aydınlatma armatürleri de aynı amaca hizmet etmektedir. Şardon makinaları içinde aydınlatma sistemleri kurulmaktadır. Tekstil ürünlerinin kontrol aşamasında şardon makina armatürleri önemlidir. Bu yöntem sayesinde üretim hataları sıfıra indirgenir.

Makina Armatürü Fiyatları

Makina armatürleri piyasada fiyat olarak farklılık gösterir. Kullanım alanlarının farklılıklarına göre ücretleri farklılaşıcaktır. Armatürün harcadığı güç, boyutu, led kalitesi gibi faktörler ürünün fiyatını belirlemede büyük rol oynar.

Sektörden sektöre fiyat değişikliği göstermektedir. Şardon makinası, boya makinası, ince kasa kalite kontrol, lineer kalite kontrol makinalarının fiyatları fonksiyonlarına ve kullanım alanlarına göre fiyatları değişiklik gösterir. Makina armatürü hakkında daha fazla bilgi almak için https://www.botem.com.tr/makina-armaturleri web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir