Keyif için Gidilebilecek Tatil Bölgeleri

Her şey iş güç değil biraz da hayatın tadını çıkarmak gerekiyor. Bazen tüm şalterleri indirip kendine zaman ayırmak şart. Sonuçta yaşam denen yolculuğun ne zaman biteceği belli değil.

Bazen tatili de keyif için yapmak gerekiyor. Biz de bu yazıda keyif için özellikle gidilebilecek yerleri sizin için derledik.

  1. Kapadokya: Bu yazı yazılır da ilk sıraya konulmaz mı? Balona biner, gün batımında sıcak şarap içer, atla bölgeyi gezer, olmadı yıldızları seyrederek mağara bir odada jakuzi keyfi yaşarsınız.
  2. Fethiye:  Her dem bir başka güzel. İngilizlerin neden sıklıkla geldiği çok belli. Kent içinde balık pişirtebilir, Likya yolunda yürüyebilir, Ölüdeniz’de dinginliğin tadını çıkarabilirsiniz.
  3. Yedigöller Milli Parkı:  Bir huzur almak için hep Kalamış’a gitmeyin. Doğanın tüm renkleri içinde Yedigöller huzur için doğru adres.
  4. Kazdağları: Çok söze gerek yok. Orası Kazdağları. Gitmişken usta sanatçı Tuncel Kurtiz’e ait butik otelde kalabilir, mezarını ziyaret edebilirsiniz. Temiz hava garanti.
  5. Bozcaada: Ilık rüzgarlar, gün batımını izleme, butik bir restoranda nefis ada şaraplarının tadına bakmak keyif değil de nedir?
  6. İğneada Milli Parkı: Uzaklara yağmur ormanlarına gitmenize gerek yok. Gelin Kırklareli sınırları içindeki bu parka keyfinize keyif kayın.
  7. Borçka Karagöl Tabiat Parkı: Artvin sınırları içinde yer alan göl size cenneti vaat ediyor. Keyifle, kendinizle ve doğa ile iç içe olmak için harika bir alternatif.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir