Hızlı Kilo Verme Yolları

İlk olarak su içerek zayıflamayı öğrenmelisiniz. Su bedene tokluk hissi sağladığı için bedenin daha hızlı kilo vermesine yardımcı olur.

kilo verme
kilo verme

Suyun içine az limon sıkın ve sirke ile birlikte tüketin. Günlük olarak 2,5 litre su tüketmeniz gerekir. Spor yapıyorsanız suyu 3 litre olarak tüketin. Şok diyetlerde spor yaptığınız zaman stres hormonlarınız yüksek seviyeye çıkar.

Hızlı Kilo Nasıl Verilir?

Sabahları aç karnına ılık su içine bir limon sıkın ve içine 1 çay kaşığı bal ekleyin. Her sabah aç karnına bu sıvı içilmeli. Toksinlerden kurtulur ve bağırsaklarınız temizlenir. Kilo vermeniz daha kolay olur. Yeşil çay özellikle diyet sırasında tüketilmeli. Bel ve basen yağlarını eritir. Aç karnına yeşil çay tüketmeye özen gösterin.

Şeker, işlenmiş gıdalar, hazır yiyeceklerden kesinlikle uzak durun. Yumurta, yulaf ezmesi her zaman hızlı kilo vermenizi sağlar. Spor ise düzenli şekilde hayatınızda olmalı. Kalori cetveli oluşturmayı unutmayın. Yediklerinizi kontrol edin. Proteinli gıdalar daha hızlı kilo vermenizi sağlar. Et ve süt ürünleri ile daha hızlı kilo verebilirsiniz. Ara öğünlerde yoğurt, kuruyemiş yemelisiniz. İştahı kapatan yiyecekler arasında özellikle kuruyemişler gelir. Greyfurt, elma ve yumurta iştah kapatır. Zencefilli çay ise düzenli içilmeli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir