Gözyaşı Desenli Sac Firması

Bir tarafı düz bir yüzeye sahipken, diğer tarafında ise gözyaşı desenleri olan saca, gözyaşı desenli sac denir. Bu saclar genellikle sırt plakları olarak kullanılır ve kayma riskleri de oldukça azdır. Kayma riskinin az olması, gözyaşı desenli sacın merdivenlerde, rampalarda ve yürüyüş yollarında kullanılmasını mümkün hale getirmiştir. Ayrıca göz yaşı desenli saclar, korozyona ve her türlü hava koşuluna da dayanıklı saclardır. Bu yüzden, gözyaşı desenli saclara bakım yapmaya kesinlikle gerek yoktur. Gözyaşı desenli sacların kalınlığı genel olarak, 1,5 mm ile 16 mm arasında değişmektedir.

Gözyaşı Desenli Sac Kullanım Alanları

Gözyaşı desenli saclar sürtünme kuvvetinin fazla olmasını sağlamasıyla beraber, temel yüzeyde kullanılan malzemelerde ön plana çıkar. Sürtünme kuvvetinden faydalanmanın gerekli olduğu hemen her yerde, gözyaşı desenli sac görmek mümkün.

  • Gözyaşı desenli saclar en çok, yangın merdivenleri ve yürüyen merdivenlerde kullanılır.
  • Gözyaşı desenli saclar, sürtünmeyi arttırması amacı ile en ağır endüstriyel alanlarda, dik rampalarda ve sanayi makinelerinde de kullanılır.
  • Gözyaşı desenli saclar, uzun süre suya maruz kalarak ıslanmasına rağmen hiçbir şekilde kayganlığa yol açmadığı için gemilerde ve su kıyılarına yakın binaların ıslak zeminlerinde kullanılır.
  • Nakliyecilik sektöründe de yaygın olarak gördüğümüz gözyaşı desenli saclar, nakliye kamyonlarında, nakliye depolarında ve nakliyecilerin merdivenlerinde kullanılır.
  • Ayrıca, gözyaşı desenli sacları sürtünmeyi arttırmasının dışında kullanmak da mümkün. Gözyaşı desenli saclar, görsel olarak da güzel göründüğü için zemin kaplamasında ve evlerin dış cephelerinde de kullanılır.
  • Yük taşıyan tır ve kamyonların, içerisinde bulunan malzemeyi daha yavaş bir şekilde boşaltarak malzemelerin zarar görmemesi için bu araçların kasalarında da gözyaşı desenli sac kullanılır.
  • Kısacası, gözyaşı desenli sacları sürtünmeyi arttırmak amacıyla, her türlü malzeme üzerinde kullanmak mümkündür

Gözyaşı Desenli Sacların Özellikleri

Gözyaşı desenli sac özellikleri arasında en bilinen normal saclara nazaran kaymayı önleyen tabakasıdır. Bu özelliği sayesinde birçok yerde kullanılarak avantajından da yararlanılmaktadır. Özellikle yanlın merdivenlerinde koruma edinilmesini sağlarken iskele benzeri alanlardaki nemden ve ıslaklıktan zarar görülmesinde de mani olur.

Trampalarda ve rampa alanlarında da kaymayı önleyen özelliğinden yararlanılanılar Estetik bir görsel etkiye sahip olan ürün dekorasyon çalışmalarında da kendine bu neden ile yer edinir.

Yüksek mukavemete sahip olan ürün kolay şekil alması ve kolay kaynak işlemine yer açılabilmesi ile de bilinir. Her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olan gözyaşı desenli sacları hem iç mekânda hem de dış mekânda kullanabilirsiniz. Paslanmaya karşı dayanıklı olan ürünün daha da güçlü bir yüzeye sahip olması için galvanizleme yaptırılan ürünleri seçmeniz önerilir. Ürün satın alma işleminde ise konusunda uzman ve deneyimli firma tercihine yer vermeniz kullanım avantaj edinmeniz açısından son derece önem taşır.

Belli ölçülere göre standart kalıplar ile hazırlanarak buna göre fiyatlandırılan gözyaşı desenli sacların satın alma işleminde dilerseniz ihtiyacınıza uygun ölçüyü sipariş vererek satın alma işleminizi de gerçekleştirmeniz mümkün.

Gözyaşı Desenli Sac Kullanım Avantajları Nelerdir?

Gözyaşı desenlerine sahip olarak hazırlanan sac ürün özellikle estetik bir görüntü sunması ile ortamda avantaj yaratır. Normal sacların pürüzsüz ve kaygan olan yüzeylerinde uygulanan gözyaşı desenlerinin ir diğer avantajı ise kaymayı önleyen bir tabakanın oluşmasıdır. Böylelikle yüzeylerde, rampalarda kullanımına yer verilebilir. Birçok alanda kullanımına yer açılan ürün kolay işlem yapılabilmesi sayesinde kısa sürede tamirat, tadilat ve imalatında gerçekleşmesine olanak sunar. Zamandan tasarruf elde edilerek yapılan işlemlerin yanı sıra ürünün her türlü hava koşuluna karşı dayanıklı olması ise uzun vadeli kullanım avantajını sunar. İç ve dış ortamda uzun süreli kullanıma sahip olarak yüksek mukavemet ve paslanmazlık özelliğini sunan ürün bu özellikleri sayesinden de bütçenize dost olan bir seçim yapmanıza da yardımcı olmaktadır.

Gözyaşı Desenli Sac Nereden Alınır?

Gözyaşı desenli sac fiyatları satın alacağınız ürün ölçülerine göre değişim göstermektedir. Talep ettiğiniz ürün ölçülerini belirlemenin yanı sıra dilerseniz ihtiyaç duyduğunuz ürün için özel sipariş vermeniz de mümkün. Özel siparişlerde belirlenen ölçü ve kalınlıklar siparişe eklenerek buna göre özel fiyat teklifi alınır.

Gözyaşı desenli sac alım işlemlerinde ise konusunda uzman ve deneyimli bir firmadan destek alarak ileri teknoloji kullanımına yer verilmesi oldukça önemlidir. Karaca Metal firması ileti teknoloji kullanımı ile yıllardır üretimlerini firma kalitesi ile sunmanın yanı sıra uygun fiyat seçenekleri ile de bütçenize destek olur.

Karaca Metal firması stok tedariki ile kısa sürede talep ettiğiniz standart ölçülere sahip olan ürüne sahip olmanızı sağlarken yüzde yüz zamanında teslimat yaparak ürün kullanım avantajını da kısa sürede elde etmenizi sağlar.

Gözyaşı desenli saclar hakkında daha fazla bilgi almak ve bu ürünü kolay bir şekilde temin etmek için https://www.karacametal.com/gozyasi-desenli-sac adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir