Gelin Makyajı Nasıl Yapılmalı?

Yaz sezonunun yaklaşması demek düğün mevsiminin de açılması demektir. Gelinlerin bu dönemde hazırlıklar konusunda telaşa girmemesi için önceden bazı işlemleri çözmeleri ve kafalarında belirlemeleri gerekir. Özellikle makyaj konusunda hassas bir gelinseniz bu özel gecede her şeyin sizin istediğiniz gibi olması için önceden provalar yapmalısınız.

gelin makyajı
gelin makyajı

Gelin makyajında dikkat edeceğiniz en önemli nokta makyajınızın saçınıza uygun olmalısıdır. Bunun yanı sıra düğün mekânı da bir o kadar önemli bir yere sahiptir. Kır düğünü yapmayı düşünüyorsanız gelinliğinizi bu alana göre tercih etmelisiniz. Saç ve makyaj konusunda da sade seçimler yaparak doğa ile uyumlu olmaya çalışmalısınız.

Sade Gelin Makyajı

Hayatınızın boyunca sade makyaj yaptıysanız düğününüzde de sade bir göz makyajı seçmeniz muhtemel olacaktır. Pek çok gelinin kuaför mağduru olup simli göz makyajına maruz kaldığını bilmeyen yoktur.gelin

Bu mağdurlar arasında yer almamak için kesinlikle gideceğiniz kuaförü dikkatli bir şekilde seçmeli ve istediğiniz modeli en ince ayrıntısına kadar net bir şekilde anlatmalısınız. Randevunuzu erken bir saate alarak beğenmediğiniz takdirde değişim şansı yakalayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir