Çanta Deyip Geçmeyin

Güzel bir kıyafet aldınız. Pratik, rahat. Güzel bir kombin yaptınız. Memnunsunuz. Sıra ayakkabıya geldi. Şanslısınız, onu bile hallettiniz, içinize sindi.  Şimdi tek sorununuz çanta kaldı. Kıyafetinizin bu unsuru ilk başta size halledilebilir gözükse bile işin içine girdikçe seçenek bolluğundan şaşıracaksınız.

çanta modelleri
çanta modelleri

 

Çanta modelleri o kadar çok ki karar vermeniz zorlaşacak. Çünkü gerçekten bu küçük aksesuar bir anda her şeyi değiştirebilir. Örneğin sizin şu anda  rahat kıyafetinize uygun bir el çantasına gereksiniminiz  var.

Yanınızdaki Küçük Dünya

Günlük hayatta bir kadının pek çok şeye ihtiyacı olur. Para cüzdanı, kimlik, ehliyet, tarak, makyaj malzemeleri, kağıt mendil, evin anahtarı, arabanın anahtarı, belki güneş gözlüğü, hatta yedek gözlük, bazen hijyenik ped, fazla tedbirliyseniz yara bandı. Bunların yanında olması bir kadına güven sağlar. Bu da çanta modellerinin içinden seçilen kullanışlı bir el çantası demektir.

çanta modelleri
çanta modelleri

Günlük yaşamda  ve de  iş hayatında giyilenlerle  uyum sağlayabilen bir çanta. Bunun için büyükçe, klasik renklerde, ki siyah ve krem idealdir, ve emniyet açısından fermuarlı bir el çantası  tercih edilir. Mutlaka  hem elde, hem omuzda taşınabilmeli. El çantası demekle iş bitmiyor. Bundan başka portföy çanta, sırt çantası, seyahat çantası, abiye çanta, spor çantası gibi kavramlarla her an karşılaşabilirsiniz.  Sırada çanta içi düzenleyiciler var. Küçük bir makyaj çantası vazgeçilmezdir. Bol gözlü, katlanabilen düzenleyiciler  size büyük kolaylık sağlar. Samanlıkta iğne aramaya benzeyen çanta içinde aradığını bulma  derdinden sizi kurtarabilir.

Yeni Sezon Çantaları İnceleyin

2015 yılı çanta trendleri için iyi bir araştırma yapın. Online alışveriş siteleri size çanta modelleri için binlerce çeşit sunuyor. Ayrıca bu alışverişlerde kapıda teslim, ücretsiz kargo, ücretsiz iade gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz. Elinizden düşürmeyeceğiniz, indirimli ve gerçekten hesaplı çanta modelleri bunlar.

çanta modelleri
çanta modelleri

Sentetik deri olanları daha iyi gözüküyor. Endüstride gerçek deri kullanımı zaten giderek azalıyor. Sentetik deri nemi soğurma ve nemi dağıtma özellikleriyle hem ayakkabı hem de çanta üretiminde öne geçti.Şimdi kendinize zaman ayırın ve yanınızda bulundurduğunuz her şeyin taşıyıcısını seçin. İçinde ilaçlarınızın olmadığı  güzel bir çanta ve sağlıklı bir yaşam dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir