Gecenin Kraliçesi Düşük Reyting Kurbanı

Star TV de yayınlanmadan aylar öncesinde reklamları dönemsine rağmen dizinin yayınladığı gün itibari ile reytinglerden istenilen başarıyı gösteremedi. Dizinin konusu ilk başlarda dikkat çekici olsa da Star TV de yayınlanan üst üstte tekrarlar ile izleyenler bir hafta tekrar var elbet denk düşer diyerek diziyi gününde ve saatinde izlemeyi bıraktı.

gecenin kraliçesi
gecenin kraliçesi

Neden Reytingler Düşük?

Büyük ve iddialı reklamlar ile başlayan diziye yeni karakterler ve yeni bir konu değişimi getirilmediği sürece maalesef dizinin reytingleri git gide daha da düşecek. Özellikle tekrarları fazla olması dizi severlerin pek de tercih etmediği bir durumdur.

reyting
reyting

Meryem Uzerli ‘nin başrol oynadığı diziden beklentilerin de fazla olması sebebi ile ilk bölümlerde izlenme rakamı yakalayan dizi açıklanmayan gizemlerin ara ara gösterilip netleşmemesi sizi severleri sıkan en önemli detay oldu. Ayrıca dizi de yer alan sevişme sahnelerin artırılması ile ailece seyredilemeyen dizi olması da reytinglere gölge düşüren bir başka etken oldu. Dizi de yeni bir girişim olmadığı sürece sezon sonunu göremeyecek diziler arasında girmesi de muhtemel gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir