Evinize Derinlik Katacak Püf Noktalar

Dekorasyon son dönemde ev ve yaşam alanları için büyük bir önem taşımaya başladı. Evlerini ve iş yerlerini mimarlara dizayn ettiren kişiler, evlerinde daha huzurlu ve mutlu olduğunu açıkça dile getiriyor.

Evinize asacağınız her hangi bir obje, evinizi büsbütün değiştirebilirken yanlış yapacağınız bir uygulama ise evinizin kasvetli bir ortam olmasına neden olabilir. Evinize yerleştireceğiniz objeler uygun yerlere yerleştirilmelidir.

Açık renk koltuk takımları
Açık renk koltuk takımları

Evinizin Yeni Havasıyla Hayatınız Değişecek

Küçük bir salonunuz varsa kalıplı eşyalar almaktan kaçınmalısınız. Zira büyük eşyalar ortamı daha da darlaştırarak hareket alanını kısıtlar koltuk takımları ve hoş olmayan bir ortam yaratır. Minimaliz kesimler yapılmış olan yemek odaları, ve tv üniteleri kullanımız için daha uygun olacaktır. Odanıza asacağınız büyük bir ayna ortamın derinleşmesine ve odanın daha geniş olmasına sebebiyet verir.

Koltuk Takımı
Koltuk Takımı

Aksesuarların olmadığı ve tamamının odaya baktığından emin olduğunuz bir duvarı boydan boya ayna ile kaplayabilirsiniz. Elbette tüm odalar için bu alternatif uygulanmaya bilir. Bu nedenle seçimleriniz konusunda mutlaka dikkatli olun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir