Duygusal Aşk Hikayesi FOX TV Ekranlarında

FOX TV ekranlarında birbirinden heyecanlı diziler hız kesmeden yayınlanmaya devam ediyor. Pastel Film’in yapımcılığını üstlendiği ve senaryosunu Pınar Ordu ile Serdar Soydan’ın yazdığı “Sen Benimsin” dizisi Cuma akşamları saat 20:00’de FOX TV ekranlarında yayınlanıyor.

Sen Benimsin
Sen Benimsin

Eğitimli ve zengin bir ailenin piyanist genç kızını canlandıran Rüveyda Öksüz, bu yaşına kadar ailesinin baskıları yüzünden hayatı ile ilgili önemli kararları verememiş bir kızdır. Fakat içinde bu sorunu çözebilmek için artık derin düşüncelere kendisini kaptırmıştır. Ejder karakterine aşık olarak hayatı tamamen değişmek üzeredir.

Sen Benimsin Dizisinin Hikayesi

Sen Benimsin dizisi yalnızca yaz aylarına özel bir dizi de olmayacak. Çekimlerine kış aylarına da devam edilecek uzun soluklu bir dizi olması beklenen Sen Benimsin, gerçek hayatta yaşanan olayları konu alması sebebiyle her izleyenin kendisinden bir parça bulabileceği bir senaryoya sahip. Nağme ve Ejder’in dev aşkı ile birlikte aşk acısı ile acı çeken pek çok kırık kalpli karakter de dizide yer alıyor.

Her yaştan kişiye hitap etme özelliğine sahip olan dizinin hikayesi birbirinin hayatına destek çıkan iki genç sevgilinin hayatını konu alıyor. Aşk hikayesi ile birlikte Türk örf ve adetleri, aile yaşantısı gibi konuları da ustalıkla işleyen dizi yurt dışında eğitimini tamamladıktan sonra askerliğini yapan Ejder’in kaza sonrasında Nağme karakteri ile tanışması ile başlıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir