Çillerinizi Yok Eden Mucize Karışımlar

Doğal yöntemlerde yüzünüzde olan çillerden kısa sürede kurtulacaksınız. Çiller için maske tarifini düzenli olarak uyguladığınızda sonuca hayran kalacaksınız. İlk olarak mısır unlu karışım olan bir maske tarifini düzenli uygulamanız gerekir. 1 tatlı kaşığı mısır unu, 1 tatlı kaşığı sirke, 1 tatlı kaşığı kese yoğurdu, 1 tatlı kaşığı karbonatı karıştırın ve çillerin üzerine sürün. Kuruyunca ovarak çıkarın.

Çillerinizi Yok Eden Mucize Karışımlar
Çillerinizi Yok Eden Mucize Karışımlar

Çil ve Lekeler için Mucize Maskeler

Haftada bir kez uygulandığında iyi bir tedavi edici etkisi olan limonlu maske özellikle çilleri yok eder. 1 tatlı kaşığı bal, 1 tatlı kaşığı kese yoğurdu ve 1 tatlı kaşığı limon suyunu karıştırın, cildinize sürün. 15 dakika sonra ılık su ile temizleyin. Diğer maske ise çilekle yapılır. 4 çileği ezin.içerisine 2 tatlı kaşığı ılık süt katın. Ciltte leke olan yere sürün. 20 dakika bekleyin ve durulayın. Haftada bir yapılması önerilir.

Çillerinizi Yok Eden Mucize Karışımlar
Çillerinizi Yok Eden Mucize Karışımlar

Geceleri yatmadan önce çay ağacı yağını leke olan yere sürebilirsiniz. Çay ağacı yağının içerisine az miktar lavanta yağı katın ve pamuk yardımıyla sürün. Ağda sonrası kararan lekeler için ise 1 yemek kaşığı pudranın içine 1 tatlı kaşığı bal ve 1 tatlı kaşığı limon suyu katın. Leke olan bölüme masaj yapar gibi uygulayın. 20 dakika sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir