Burun Estetiği ve 3D Maske Op. Dr. Yakup Avşar

Kadınların geçmişten günümüze uzanan ortak paydaları olan güzellik kavramı göreceli olmasının yanı sıra altında yatan sebeplerden biri de herkes tarafından beğenilme arzusudur. Bir kadın aynaya bakınca önce kendi beğenmeli ki özgüveni daha da artsın. Hal böyle olunca da estetik duygusu kadınlarda daha gelişmiş oluyor ve görüntülerini değiştirmek istediklerinde bile doğallıktan uzaklaşmak istemiyorlar.

3d avsar mask rhinoplasty
3d avsar mask rhinoplasty

Kadınlarda estetik çok ince bir çizgidir ve özellikle yüz gibi ön planda olan bölgelerde uygulanan operasyonlarda daha da hassas davranılması gerekir. Özelikle kadınların takıntılı olduğu burun estetiği söz konusu olduğunda yanlış bir uygulama hoşunuza gitmeyecek sonuçlar doğurabilir. Yüzünüze baktığınızda ilk göze çarpan yerlerden biri burundur ve ifadenizin şekillenmesinde de söz sahibidir. Sağ ve sol profillerden oluşan görüntü kadar düz bakışlarda da gözünüzü rahatsız edecek oluşumlara sebebiyet vermemelisiniz.

3D Maske Yöntemiyle Burun Estetiğinde Bir Devrim

Ülkemizde burun estetiklerinde dünya çapında üne sahip doktorlarımız vardır. Öyle ki yaptıkları çalışmalar ve imza attıkları başarılar dünya basınında da oldukça geniş yer bulmuştur. Bu başarılı doktorlardan biri de Op. Dr. Yakup Avşar’dır. Hastalarına yaptığı burun estetiklerinin yanı sıra bu alanda geliştirdiği yeni yöntemler ve başarılı uygulamaları sonucunda heykeltıraş estetik cerrah adıyla da anılan Op. Dr. Yakup Avşar burun estetiğinde devrim sayılacak bir ilke imza attı. 3D maske kavramını estetik dünyasına kazandıran başarılı cerrah bu sayede 3 boyut teknolojisini de estetikte kullanan ilk cerrah oldu. Sadece yüzün değil vücudun da 3D maskelerini üretebilen Op. Dr. Yakup Avşar 3d maske burun estetiği sayesinde kendisine dünya çapında ün getiren başarılı operasyonlara da imza atmış oldu.

3d avsar mask rhinoplasty
3d avsar mask rhinoplasty

Yüz ve burunun 3d maskelerini üretirken 3d mask print kullandığını belirten cerrah, aynı zamanda bu müthiş buluşu sayesinde rinoplasti alanında da cesur bir adım atarak dünya da bir ilki başarmış oldu. Estetiğin teknoloji ile bu denli harmanlanması ve robotik rinoplasti gibi işlemlerin artık daha hızlı ve son derece modern şekilde uygulanması dünyanın da dikkatini çekmeyi başarmıştır. Daha önce de belirttiğimiz üzere Op. Dr. Yakup Avşar’ın bu müthiş başarısı dünya basınında geniş yer bulurken önde gelen haber ajanslarından Reuters bu buluşa geniş bir yer verdi ve tüm detayları ile okuyucularına ulaştırmayı başardı.

3d avsar mask rhinoplasty
3d avsar mask rhinoplasty

Burun Estetiği Denilince Akla O Geliyor

Burnunun görüntüsünden memnun olmayan ve yüzüne göre fazla büyük ya da şekilsiz olduğunu düşünen kadınların kapısını çaldığı ilk estetik cerrahlardan olan Yakup Avşar aynı zamanda endoskopik burun estetiği ve tamponsuz burun estetiği gibi uygulamalarda da son derece başarılıdır. Böylesi devrim niteliğindeki buluşlarının yanı sıra bu estetik operasyonlara karşı ön yargılı olan insanların da tabularını yıkmış bir doktordur. Bu işte aslında korkulacak bir şey olmadığını sadece doğru uygulamaların yapılması gerektiğini belirten Op. Dr. Yakup Avşar, dijital platformlarda da hızla yayılan ünü sayesinde çok geniş kitlelere ulaşmıştır.

Kendisi ile ilgili olarak yazılı ve görsel basında paylaşılan videolar ve yeni buluşları hakkındaki bilgiler tıklanma rekorları kırarken bir Türk cerrahın dünya çapında bir başarıya imza atması da ayrıca dikkat çekici bir unsurdur. Teknolojinin her alanda hayatımızın merkezine oturduğunu düşündüğümüzde estetik operasyonlarda dahi teknolojin ön plana çıkması oldukça heyecan verici bir gelişmedir. Zaten dünyanın ilgisini çekmesinin en önemli sebeplerinden biri de budur. Sıradan ve son derece başarısız bir şekilde uygulanan burun estetiklerinin bir kenara bırakılmasını sağlayan bu buluş sayesinde Op. Dr. Yakup Avşar dünyada daha uzun yıllar konuşulacak gibi görünüyor.

https://youtu.be/kQxUhRH_nqg

Op. Dr. Yakup Avşar resmi iletişim bilgileri

yakupavsar.com
facebook.com/avsarestetik
instagram.com/avsarestetik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir