Bilyalı Değirmen ile Kuvvet Dağılımı Sağlayın

Son yıllarda teknolojinin en etkin şekilde kullanılmaya başlandığı sanayi alanında gelişen teknoloji birbirinden fonksiyonel ve modern çözümler sunuyor. Bu kapsamda özellikle sanayi alanında genel olarak 150 mikron altı ürün elde edilmek istenmesi halinde bilyalı değirmen teknolojisinden yararlanılıyor.

Bilyalı Değirmen ile Kuvvet Dağılımı Sağlayın
Bilyalı Değirmen ile Kuvvet Dağılımı Sağlayın

Bilyalı Değirmen ile Daha Hızlı Sonuçlar

Makineleşen ve teknolojik bir noktaya ulaşan modern çağı en yakın şekilde takip etmekte olan Türk sanayisi de bu en üst performansa ve yeni nesil teknolojiye sahip olan makineleri en etkin şekilde kullanılıyor. Yoğun şekilde kullanılmakta olan bu değirmen teknolojisi içerisinde bulunan değirmen gövdesinin dönmeye başlaması ile birlikte çarpma ve sürtünme kuvvetleri ortaya çıkmaktadır.

Bu durumda bilyalı değirmen teknolojisinde bilyaların noktasal temas yüzeyi ile kuvvetlerinin itilmesi sağlanıyor.  Bu şekilde de değirmen içerisinde kırma ve öğütme kuvvetlerine dair bir dağılım gerçekleştirilebilmesi sağlanabiliyor. Besleme tane boyutu, ürün tane boyutu, değirmen hızı ve bilya büyüklükleri oluşan kuvvetlerin büyüklüğüne doğrudan etkilerde bulunan faktörlerden sadece birkaç tanesidir.

Türkiye’nin uluslararası pazarda da en büyük markası olan Remas Makine ile bu teknolojiye daha kaliteli ve daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilmek http://www.remas.com.tr/bilyali-degirmenler/ adresinden son derece kolaydır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir