Berjerler ile Evinizin Havasını Değiştirin!

Evinizin havasını tamamen değiştiren, dekorasyonunuza modern bir hava katan berjerler sizin de evinizde olsun istemez misiniz? Özellikle son yıllarda harika ve farklı tasarımlarıyla ön plana çıkan berjer modelleri sizlere odanızın en güzel köşesini yaratıyor.

berjer
berjer

Vintage Modası

Vintage modası son yıllarda hem dekorasyon hem de tekstil modasında ön plana çıkan bir moda akımı olarak karşımıza çıkıyor. Bu akım berjer modellerine de yansımış durumda. Vintage eskitilmiş kumaşlarla yapılan berjerler, haki ve somon tonlarındaki renkleriyle huzuru yansıtıyor.

berjer
berjer

2015 yılı her modaya çiçek yılı olarak yansımış durumda. Berjer modellerinde de bu yıl çift renk ve desenler ön plana çıkıyor. Biri sade düz renk ve desensiz, diğeri ise rengarenk çiçek desenleriyle süslenmiş bir çift berjerin odanıza ne kadar mükemmel bir hava kattığını görmek için tek yapmanız gereken Çiftçioğlu Mobilya’yı ziyaret etmek. En güzel berjer modelleriyle karşılaşacağınız Çiftçioğlu Mobilya güler yüzlü hizmeti ve ürün çeşitliliğiyle sizlere geniş bir seçim yelpazesi sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir