Antrelerde Dekorasyon Yeniliği Nelerdir

Yaşam alanları içerisinde dekorasyon yeniliğinin var olması gerektiği alanlardan birisi evlerin antre kısımları olmuştur. Kimi yerlerde hol olarak ifade edilen bu alanlar yapılacak küçük dokunuşlar ile çok daha farklı ve dikkat çekici görüntüye kavuşacaktır. Evlerinde şıklığının görülmeye ilk başladığı yer olan antrenin sade olduğu kadar şık olması gerekir.

antre
antre

Ev dekorasyonunda yenilik yapmak isteyenler bu yeniliklerde kesinlikle tarzını gözler önüne sermelidir. Antre kısımlarının sade olması için fonksiyonel mobilyaların tercih edilmesi gerekir. Antre alanlarında yapılacak yenilikler öncelikli olarak duvarlara yapılacak çalışmalarla yapılmalıdır. Bazı evlerde antre kısımları farklı renk ve kalitede boya ile temizlenirken, bazıları da duvar kağıdı kullanarak dekoratif bütünlük sağlamak isterler.

Antrelerde Bahar Esintisi Yaşatın

Ev dekorasyonlarının antre kısmının şık olması eve ilk girişte kişinin içinin ferahlamasına neden olur. Evlerin antre kısımlarının şık görüntüye sahip olması için yapılması gereken dekorasyon yeniliklerinden birisi de antreye derinlik katmak için ayna kullanmaktır. Antre alanlarda düz renklerin dışında bu alanları hareketlendirecek çiçekli şerit bordür kağıtlar kullanarak antre kısımlarından bahar havası yaşatabilirsiniz.

antre dekorasyonu nasıl yapılır
antre dekorasyonu nasıl yapılır

Yaşam alanlarının giriş kısımlarının şık görünümlü mobilyalar koyarak ihtiyacınız olan dekoratif şıklığını bulabilirsiniz. Bu alanlara şıklığı ön plana çıkarmak isteyen dresuar, konsol gibi mobilyalar konulmalıdır. Antre alanlarında gerekli şıklık için ihtiyaç olunan ürünlerden birisi de aydınlatma ürünleri olmuştur.  Evin giriş alanlarında yer alması gereken aydınlatma ürünleri genelde sarkıt lambalardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir