Adil Işık Bayan Tulum Modelleri

Sürekli etek ve pantolon ile birlikte kombinlenen elbiselerden sıkılan bayanlar için iyi bir alternatif olan tulum modelleri tek parçadan oluşması ile rahat bir şekilde giyebileceğiniz ferah ve rahat bir elbisedir. Farklı bir hava yaratırken aynı zamanda tarzınızı ortaya koyabileceğiniz tulum modelleri penyeden tasarlanan modelleri ile her türlü ortam için giyilmesi uygun bir kıyafettir.

Tulum Modası
Tulum Modası

Adil Işık’ın tasarlamış olduğu bu tulum modelleri, mağazalarında da satışa sunarak bayanlara sunuluyor. Adil Işık’ın tasarladığı bayan tulum modelleri farklı renkler oluşuyor ve bu renkler arasında ön plana çıkanlar kırmızı renginin hakim olduğu modeller olarak görülüyor.

Her Ortama Uygun Tulumlar

Cesur ve iddialı bayanlar için tasarlanan bu tulum modelleri gece davetlerinizde, özel günlerinizde ve günlük hayatınız içerisinde hem spor bir tarz hem de klasik bir tarz yaratabileceğiniz kıyafetlerdir.

Tulum Modelleri
Tulum Modelleri

Pantolon ve etek olmak üzere iki farklı kısımdan oluşan tulumların üst bölümleri farklı tarzlarda tasarlanarak iki farklı elbiseyi kombinlemişsiniz havası verilerek yaratılmıştır. Rahatlığınızı bozmadan zarif bir görünüm elde edebileceğiniz Adil Işık bayan tulum modelleri ile katıldığınız her ortamda gözler sizin üzerinizde olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir