Yeni Sezon Dizileri Başlarken

Ve koskoca bir yaz bitti. Bu yaz dönemine damga vuran en önemli şey hiç şüphe yok ki dizilerdi. Hemen her kanal en az 2 tane diziyi yaz döneminde televizyon izleyicisinin karşısına çıkardı. Bunlardan bir kısmı ciddi anlamda tutup, kış aylarında da devam edecekken bazılarının televizyon yolculuğu çok kısa sürdü ve birkaç bölüm sonra yayından kalktı.

Şimdi sırada yeni dönem dizileri vardı.  Sonbahar kış sezonunun ilk dizisi Kanal D tarafından Salı akşamları yayınlanmaya başladı. Adı: Bir Deniz Hikâyesi.

Bir Deniz Hikâyesi
Bir Deniz Hikâyesi

Bir Deniz Hikayesi Tutar mı?

Hafızalarımıza Küçük Osman olarak kazınan, akabinde Küçük Ağa dizisinde rol alan Emir Berke Zincidi isimli çocuk oyuncunun başrolde olduğu bir aile hikayesi. Zaten Deniz aynı zamanda çocuk oyuncunun dizideki adı.

Kara Para Aşk ile dikkatleri üzerine çeken  Emre Kızılırmak, tanınmış oyuncu Begüm Birgören diğer ana rollerde oynuyor.

Konusu eski Türk filmlerini andıran dizinin en önemli avantajı kuşkusuz Emir Berke Zincidi. Dizi bu noktadan dolayı çok avantajlı görünüyor ancak, konusunun nasıl ilerleyeceği, karşısında yer alan Star TV’de 2. Sezonuna giren Özcan Deniz’li dizi Kaderimin Yazıldığı Gün karşısında ne yapabilir onu şimdiden kestirmek güç. Ama ilk bölümü dikkatleri üzerine çektiği ve şimdilik devam edecek gibi göründüğü kesin. Bakalım zaman ne gösterecek?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir