Turuncu Mutfak Dolapları

Evlerin, restoran ya da kafelerin en önemli bölümlerinden biri olan mutfakların tasarımı pek çok kişi için ev tasarımında en titiz davranılması gereken bölümlerden de biri olarak kabul edilmekte.

Özellikle de Amerikan mutfak tasarımına sahip olanlar başta olmak üzere, mutfaklar evlerde en çok vakit geçirilen bölümlerden biri olmalarından dolayı da tasarımda zevkinizi konuşturmanızın tam vakti olduğu söylenebilir.

turuncu mutfak dolabları
turuncu mutfak dolabları

Kırmızı ve sarı renklerden oluşan ara bir renk olan turuncu renk, bu renge bakan kişide heyecan, mutluluk ve enerji veren duygular uyandırdığından dolayı turuncu mutfak dolapları sevilerek kullanılmakta.

Ayrıca turuncu renk, kırmızı renkten sonra gelen en canlı renk tonu olmasının yanı sıra gösteriş ve şatafatı simgeleyen bir renk tonu.

turuncu renkte örnek mutfak dolabları
turuncu renkte örnek mutfak dolabları

Turuncu Tonlarda Mutfak Dolapları

Farklı tonlarda ki turuncu renklerin bir arada ya da sadece tek bir tondan oluşan turuncu renk kullanılarak yapılan turuncu mutfak dolapları en sevilen modern tarz dekorasyon renklerinden biri.

Ayrıca, turuncu renk mutfak dolapları dikkatle bakıldığında bile temiz görünebildiklerinden dolayı oldukça avantajlı biçimde kullanılabilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir