Siyah Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Siyah dekorasyon teknikleri yatak odaları ve banyo gibi geceleri yaşanılan bölgelerde yoğun bir şekilde tercih ediliyor. Ancak dekorasyonda yaşanan yeni gelişmeler ile birlikte artık mutfak ve salonlarda da siyah renkli dekorasyon hakim olabiliyor.

siyah ev dekorasyonu
siyah ev dekorasyonu

Mutfağınızda siyah bir renk kullanmanız biraz zor olacaktır. Fakat açık renkler ile zıt bir renk uyumu yakalarsanız mutfaklarınızda aydınlık bir görünümü siyah renk ağırlıklı olarak elde edebilirsiniz. Mutfak dolaplarınızı siyah seçtiyseniz tezgah, yemek takımı ve diğer mobilyaları açık renkli seçerseniz aydınlık bir hava yakalayabilirsiniz.

Aksesuarlar Renkleri Nasıl Seçilmeli?

Siyah renkli biblo, vazo ve diğer aksesuarlar mekanlarınızda odak noktası olacağı için iddialı bir görünüm elde edebilirsiniz. Fakat bu tür aksesuarları kullanırken duvarlarınızın daha enerjik ve aydınlık renklerden dekore edilmesi önemlidir.

siyah modası

Beyazın siyah rengi ile yarattığı zıt uyumu mekanlarınızın tamamında uygularsanız boğucu ve karanlık havadan kurtulursunuz. Bu iki renk dışında farklı bir renk daha kullanmak istiyorsanız mor, kırmızı ya da turuncu gibi renkleri tercih edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir