Sandalet Seçiminde Bazı Püf Noktaları

Yaz yaklaşırken kadınların en sık satın alacağını parçalardan bir tanesi de kuşkusuz ki sandaletlerdir. Yaz aylarının vazgeçilmez parçası olan sandaleti satın alırken  kesinlikle bazı hususlar dikkate alınmalıdır.  Sizin için en rahat ve en güzel sandaleti  seçmenin bazı tüyolarından bahsetmek istedik bu yazımızda, mutlaka okumalısınız.

sandalet modelleri
sandalet modelleri

Sandalet Seçimi Nasıl Olmalı?

Ayakkabı söz konusu olunca  hassasiyet önemlidir . Rahatlık ilk ölçüt olmalıdır. Eğer topuklu bir sandalet  istiyorsanız kalın veya dolgu topuklu modelleri tercih edebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir başka nokta ise ten renginiz ile uyumlu olan ürünleri kullanmanızdır. Eğer bacaklarınız ile bütünleşmiş gibi görünen sandalet tercih yaparsanız daha uzun ve düzgün bacaklı görünebilirsiniz.

sandalet seçimi
sandalet seçimi

Son dönemlerde bantlı sandaletler oldukça trend. Bantların genişliği ve bulunduğu nokta oldukça önemlidir. Kalın bantlı sandaletler bacak boyunu keser. Bu detayı asla unutmayın. İnce bantlı sandalet modelleri çekici görünse de ayağınızın yapısına uygun olmayabilir. Mutlaka sandaleti deneyerek satın alın. Günlük kullanım için kalın ve esnek bantlı sandalet modelleri tercih etmenizi tavsiye ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir