Saçları Hızlı Uzatmanın Formülleri

Kış mevsimine merdiven dayamış bir vaziyette beklemekteyiz. Sonbaharında sonuna geldik. Önümüz karıyla, soğuğuyla bizi bekleyen kış mevsimi. Peki bu kış mevsimine bir bayan olarak uzun saçlarla girmeye ne dersiniz? Tüm yazı kısa saçlı bir imajla geçirdiniz. Fakat artık uzun saçlarınıza kavuşmak istiyorsunuz. Hatta bir an önce uzasınlar istiyorsunuz. O zaman bu formülleri uygulayın.

saç modeli
saç modeli

Nasıl Uzatılır?

Saçlarınızın hızlı uzamasını sağlayacak olan bu formülleri bir bir uygulayın. Sonucu sizde görecek, istediğiniz uzunlukta saçlarınıza kısa zamanda kavuşacaksınız. İlk olarak saç kırıklarınızı aldırmakla başlayın. Kırıklar, saç tellerinin hava almasını engelleyerek onların güçsüzleşmesine neden olur. Bu yüzden onlardan kurtulun ve saçlarınızın hava almasını sağlayın.

uzun saç
uzun saç

Saç dipleri de bu hususta önemli. Hızlı saç uzatmak için saç diplerinize nazik davranın. Şampuanlarken yumuşak masajlar yapın. Saçlarınızı temiz tutun. Yağ, kepek gibi şeylerden saçlarınızı uzak tutun. Onlar uzamayı yavaşlatır. Her gün saçlarınızı şampuanlama hatasına düşmeyin. Bu saçlarınızı kurutur ve bu da uzamaya engel olur. Saç bakım yağları da kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir