Retro Ev Dekorasyonu ile Eskileri Canlandırın

Ev dekorasyonunda özellikle son yıllarda öne çıkan Retro tarzı, evlerinizde modernliği ve nostalji havasını bir arada estiren bir dekorasyon türü olarak karşımıza çıkıyor. ‘Geçmişe doğru’ ya da ‘geçmişe dönük’  anlamları taşıyan Retro tarzı 60’lar, 70’ler, 80’ler zamanlarını evlerinde yaşatmak isteyenler için harika bir tarz.

Retro salon takımı
Retro salon takımı

Retro Tarzı Mobilyalar

Retro ev dekorasyonu kriterlerinde bir oturma grubu seçmek istiyorsanız. Minderleri oldukça geniş bir oturma grubu satın almalısınız. Kırmızı ve parlak yeşil tonlarında tercih edeceğiniz geniş minderli kanepeler ile bu tonlara uygun minik tabureler bu tarz için iyi bir seçim olacaktır.Retro tarzını evlerinize yansıtmanın en iyi yolu ise odalarınızda tercih ettiğiniz renklerden geçiyor.

retro tarzı koltuk
retro tarzı koltuk

Avokado yeşili ise bu renk listesinin en başında yer alıyor. Bunun dışında siyahla beyazın bir arada kullanıldığı boyalar, hardal sarısı ve tonları, kırmızı ve beyazın birlikte kombinlendiği odalar Retro renk tarzını kapsıyor.İndigo mavisi de avokado yeşili gibi Retro ev dekorasyon tarzında kullanılan ve oldukça tercih edilen renkler arasında yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir