Qnap Veri Kurtarma Nedir?

Qnap, yüksek nitelikli ağlara bağlı depolama ve ağ video kayıt cihazı çözümleri sunmakta olan bir ağ aygıtı sağlayıcısıdır. Günümüzde yaygın olarak depolama için tercih edilen Qnap, her depolama aygıtında olduğu gibi çeşitli arızalar sebebiyle verilerinize ulaşamamanıza yol açabilmektedir.

QNAP data recovery
QNAP data recovery

Verilerinize ulaşamadığınız durumlarda yaygın olarak uygulanmakta olan veri kurtarma hizmetleri ile tekrar verilerinizi geriye alabilir ve kullanabilirsiniz. Fakat Qnap depolama aygıtlarında veri kurtarma işlemlerini profesyonel şekilde veri kurtarma hizmeti vermekte olan firmalar ile yaptırmanız daha yararlı olacaktır.

Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

Veri kurtarmayı ücretli ya da ücretsiz yazılımlar ile kendi başınıza yaparsanız, verilerinizin geriye dönüşü olmayacak şekilde kaybolmasına yol açabilirsiniz. Qnap diğer sistemlere göre daha komplike bir yapıya sahip olduğu için de bu risk daha fazla olmaktadır.

QNAP data recovery
QNAP data recovery

Türkyie’de uzun yıllardır en yüksek başarı oranları ve yüzdesiyle tüm aygıtlarınız için veri kurtarma hizmeti vermekte olan Gold Data firmasından Qnap veri kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Virüs, fiziksel hasar, elektrik akımı kaynaklı arızalardan dolayı meydana gelen tüm sorunlarınızı Gold Data veri kurtarma firması çözebilmektedir.

0 Replies to “Qnap Veri Kurtarma Nedir?”

  1. Makaleleriniz sayesinde bilmediğim birçok şeyi öğreniyorum. Teşekkürler. Harikasınız 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir