Modern Tasarımlı Şık Berjerler

Ev dekorasyonlarında, salon ve oturma odalarında, hatta geniş yatak odalarında berjer modası hiç geçmedi. Eski evlerin fotoğraflarına baktığımızda berjerleri mutlaka görürüz. Bugün de berjerler evlerimizin en rahat ve şık köşelerini oluşturmaktadır. Manzaralı bir salonumuz varsa, manzarayı görecek şekilde konmuş iki berjer ve bir sehpa salonun en gözde köşesi olacaktır.

berjerler modelleri
berjerler modelleri

Bu köşede misafirimizle oturup çay- kahve içmenin ve sohbet etmenin tadına doyulmayacaktır. Ayrıca bu köşede oturup kahvenizi yudumlarken kitabınızı da okuyabilir ve çok zevk alabilirsiniz.

Berjer Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Salonlarımıza mobilya alırken genellikle takım olarak almayı tercih ederiz. Takımlarda berjerler de bulunmakta ve uygun şekilde yerleştirilmektedir. Ama şimdi Çiftçioğlu Mobilya takımım dışında çok şık tasarımlı ve kaliteli kumaşlarla berjer üretmekte ve salonlara canlılık getirmektedir.

berjerler fiyatları
berjerler fiyatları

Çiftçioğlu Mobilyanın ürettiği bu şık berjerler renkleriyle de evlerinizde sıcak bir atmosfer oluşturacaktır. Son derece uygun fiyatlarla alabileceğiniz berjerlerimizi görmeden karar vermeyiniz. Geniş renk ve model çeşitliliği sizin zevklerinize de hitap edecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir