İstanbul’da En İyi Veri Kurtarma Merkezi Hangisi?

Veri kaybı kuşkusuz herkesin en çok endişe ettiği durumların başında geliyor. Özellikle iş hayatında son derece önemli olan velilerin, muhasebe kayıtlarının,  yazışmaların ve benzeri dokümanların çeşitli nedenlerle ulaşılamaz olması beraberinde çok ciddi sıkıntıları getirebiliyor.  Veri kaybı kötü amaçlı yazılımlar nedeniyle ortaya çıkabildiği gibi donanım problemleri ya da yazılım sorunları gibi nedenlerle de  meydana gelebiliyor. Bu gibi durumlarda profesyonel bir veri kurtarma merkezi ile iletişime geçmek en akılcı seçim oluyor.

Veri Kaybı Olduğunda Bireysel Müdahalelerden Kaçının!

Özellikle sizin için büyük önemi olan verileri herhangi bir nedenle ulaşamadıysanız gelişigüzel müdahalelerden kaçınmalısınız.  Çünkü veri kurtarma uzmanlarının sıklıkla altını çizdiği gibi bu gelişigüzel müdahaleler aslında kurtulabilecek durumda olan verilere ulaşmayı imkansız kılabiliyor.  Bu nedenle hiçbir müdahalede bulunmadan bir veri kurtarma merkezi ile irtibat kurulması çok daha doğru olacaktır.

Peki, İstanbul veri kurtarma merkezi olarak hangi firma tercih edilmeli? Böyle bir problem yaşadığınızda aklınıza takılan ilk soru hangi firmanın tercih edilmesi gerektiği olacaktır.  Öncelikle sizlere tavsiyemiz profesyonel veri kurtarma merkezlerini tercih etmeniz olacak. Alanında deneyimli olan firmalar uzman ekipleri ile en güncel yazılımları kullanıyor ve en yeni teknikleri tercih ettiği için kurtarılan veri oranı çok daha yüksek olabiliyor.  Bu nedenle amatör firmalar yerine başarısını ve kalitesini kanıtlamış olan firmalara yönelmeniz daha doğru olur.

Veri Kurtarmada Başarısını Kanıtlamış Firmalar

Profesyonel veri kurtarma firması derdinde İstanbul’da akla gelen ilk adres Gold Data oluyor. NAS, SSD, hard disk, raid, sunucu, flash disk gibi sıklıkla veri kaybı meydana gelen cihaz ve aygıtlar üzerinde çalışma yapabilen firma kısa zamanda veri kurtarma çalışmasını tamamlayabiliyor. Böylelikle uzun süre verilere ulaşamama nedeniyle ekstra bir sorun yaşamanıza gerek kalmıyor.

Hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurulabiliyor olması daha bu firmayı benzerlerinden ayrılıyor. Üstelik ücretsiz olarak analiz çalışması yapılabiliyor ve sonrasında tarafınıza bir fiyat bilgisi belirtiliyor. Fiyatı onaylamanız durumunda veri kurtarma çalışmasına derhal başlanıyor. Daha detaylı bilgi almak için firmanın internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Rotanızı her daim profesyonel firmalara çevirin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir