Hibrit Enerjisi Nedir?

Son zamanlarda, yüzdeki kırışıklıkların giderilmesi için geliştirilen hibrit enerjisi tedavisi, özellikle bayanlar tarafından tercih edilmeye başladı. Hibrit enerjisi, doğal dolgu etkisi yaratan, germe etkisi yaratır.

Yüzdeki deri altında bulunan, kolajen ve elastin miktarının artmasını sağlayarak, ciltteki kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Yöntem etkilidir ve kısa bir süre içerisinde etkisini gösterir. Yapılan seansların durumuna göre, ek seanslar yapılabilir.

Hibrit Enerjisi Nedir
Hibrit Enerjisi Nedir

Hibrit Enerjisinin Uygulanması

Sıcak ve elektriksel ablazyon denilen minik iğneler yardımı ile deri altına uygulama yapılır. Bu iğne yardımı ile hibrit enerjisi, deri altına küçük elektrik atımları halinde aktarılır. Deri altına enjekte edilen bu madde, deri altında çok küçük yaraların oluşmasını sağlar. Bu yaralar kısa sürede iyileşir ve deri altındaki kendini yenileme sürecini tetiklemiş olur.

Bu yöntemde kullanılan radyofrekans; cildin yenilenmesini, sıkılaşmasını ve deri altında bulunan bazı maddelerin etken hale gelmesini sağlar.

Özellikle bayanların sıklıkla tercih ettiği bu yöntem, kısa sürede sonuca ulaşmada oldukça başarılıdır. Belli bir yaştan sonraki kişilerin bu yöntemle, kırışıklıklarından kurtulması önerilmez.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir