Hayat Kurtaran Öneriler

İnsanların bazı yedikleri ve içtikleri ürünler var ki işlevi küçük olsa da hayat kurtaran ürünlerdir. Sağlıklı ve besleyici özelliklere sahip ürünler kulağa basit gibi gelse de etkisi ile şaşıracağınız yiyeceklerdir. Hayat kurtaran mucizevi yiyecek ve karışımlardan birisi olan ürün, uyku sorununuz var ise uyumadan önce 1 bardak taze limon suyu içmelisiniz veya bir kaşık bal yiyin.

İkinci öneri ise sivri sinek ısırıklarının oluşturduğu şişlik veya kaşıntıya engel olmak için ısırılan şiş bölgeye muz sürün. Saçınıza yapışmış sakızı çıkarmak için saça çikolata sürebilirsiniz. Sürdüğünü çikolata saçınıza yapışan sakızı kısa sürede çıkarmanızı sağlayacaktır. Son dönemlerde yapılan bilimsel açıklamalarda salatalık boğaz ağrısına iyi geldiği gibi boğaz da yaşanan kaşıntıya da iyi geldiği ifade edilmektedir.

Hayat Sevince Güzel

Sigarayı Bırakmak İçin Basit Çözümler

Sigara bırakmak isteyen kişiler için önerilen yöntemlerden birisi de saunaya gitmektir. 3 gün arka arkaya saunaya gitmeniz ortam nedeniyle vücuttan nikotin temizlenir. Hayatın vazgeçilmezi cep telefonu suya düştü ise telefonunuzu pirinç dolu bir kaba koyun. Bir süre pirinç dolu kap içinde bekleyen ıslanmış telefonun su kısmı pirinç tarafından emilir. Böylelikle çalışmayan telefonun çalışma oranı daha yüksektir.

Alkolü fazla kaçıran insanların ertesi gün kendine gelebilmesi için yapması gereken mutlu süt içmektir. Güne huzursuz ve mutsuz başladı iseniz, sabah kalktığınız ağzına bir parça çikolata almanız mutluluk hormonu salgılamanıza neden olacaktır. Alkol alanlar içtiği kadar su içerse ertesi gün akşam kalma sorunu yaşamaz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir