Gözaltı Şişliklerine Son

İleri yaş grubundaki insanların yaşadıkları cilt problemlerinin başında gözaltı şişlikleri geliyor. Genelinde yaşa bağlı olarak yaşanan bu durum gerek kadınlarda gerekse de erkeklerde görülen ciddi cilt problemleridir. 30 yaş’tan itibaren görülmeye başlayan bu rahatsızlıklar ilerleyen yıllar itibariyle kendi daha ciddi şekilde ortaya çıkarıyor.

göz altı morlukları
göz altı morlukları

Emerge Lazer Nedir

Gözaltı şişlikleri ve morluklarından kurtulmak isteyen insanlar, yaşadıkları bu problemin önüne geçmek içim emerge olarak ifade edilen lazer sistemi uygulaması yaptırarak yaşadıkları sorunlara çözüm ararlar. Dünya’nın birçok ülkesinde yaygın olarak yapılan emerge lazer uygulaması kısa sonuçlar vererek insanların dert yandıkları gözaltı şişliklerinden kısa süre de kurtulmasını sağlar.

göz çevresi botoksu
göz çevresi botoksu

Çok az bir ağrı ile yapılan bu uygulama sonrası gözaltı şişliklerinde kurtulma süreniz en az 1 ile 3 gün arasında değişir. Her cilt tipine uygulanabilen bu uygulama ile cilt tipinde sıkılaşma görülür. 3 veya 4 seans şeklinde uygulanan emerge lazer uygulaması, isteğe bağlı olarak ağız çevresi, yanak ve alın gibi bölgelerde oluşan sarkma ve kırışıklıklar içinde kolaylıkla yapılabiliyor ve olumlu sonuç alınıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir