Fokuslu Ultrason Uygulaması İle Gençliğin Sırrını Erişin

Genç kalmak, güzel görünmek ve her zaman pürüzsüz bir cilde kavuşmak… Her insandan ziyade genel anlamda kadınların her daim istediği bir görünümdür, sayılanlar. Kadınların her zaman içerisinde güzel görünmek adına ciltlerine yaptıkları çeşitli bakımlar ve çeşitli kremler ile beraber, en iyi güzelliğe sahip olabilmeleri adına nemlendiriciden tutun da birçok güzel görünmek adına özel kremler kullanılır.

gençliğin sırrı
gençliğin sırrı

Belli bir yaşın üzerine çıktıktan sonra ciltte istenmeyen kırışıklıkların oluşması gerçekleşir. Bu gibi durumlar içerisinde fokuslu ultrason uygulamasından yararlanılarak cildinizde ki kırışıklığı giderebilirsiniz.

Fokuslu Ultrason Nedir?

Vücudunuzda ki proteinin %30’unu oluşturan kolajen adında ki bir protein çeşidine gönderilen ses dalgalarının, kolajeni açığa çıkması için gerçekleşir. Cildin içerisine erişen ses dalgaları, cilt içerisinde belli hasarlar oluştururken; cildin yüzeyine bu durum olumlu yönde yansır.

fokuslu ultrason
fokuslu ultrason

Bu Uygulamanın Etkisi Ne Zaman Başlar?

Yaptıracağınız bu uygulama sonrasında ki etki, kısa zaman içerisinde başlayacaktır. Kolajen seviyesinde istenen oran, açığa çıkması sonrasında cilt üzerinde kırışıklıkların kısa zaman içerisinde yok olduğunu gözle görülür biçimde göreceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir