Düğün Davetiyesi Siparişleri

Düğün davetiyelerini sipariş verebilmek için en az 15 gün öncesinden başlayarak seçmek için dolaşıp dururduk. Sonra artık yorgunluktan bitap düşerek amaaann alt tarafı davetiye girip şuradan bir tane seçip içine de herkes ne yazdırıyorsa bizde aynından yazdırarak alıp gidelim der ve olayı böyle bitirirdik. Tabi bunlar eskidendi o zamanlar insanlar detaylara fazla takılmayıp her şeyle mutlu olduklarından tasarım davetiye falan aramadan şu düğünü bir hayırlısıyla tamamlayalım derdindeydiler. Şimdi ise yenilikçi bir toplum anlayışına sahip bir gençlik ve hiçbir şeyden öyle kolaylıkla mutlu olmayan hep farklılık peşinde koşan insanlar bulunduğundan davetiye sektörüde bu anlayış biçimine ayak uydurmak zorunda kaldı.

Davetiye
Davetiye

Davetiye Firmalarının Geçmişi

Davetiye firmaları geçmişte şirket halinde değil normal matbaalar halinde idi ve düğün davetiyesi diğer kartlar gibi matbaalarda basılarak sipariş veren müşteriye ulaştırılırdı. Davetiyelerde oluşan yenilikler tasarımcıların ortaya çıkması ve özel olarak kâğıt haricinde ahşap, şişe ya da gerçek çiçekler ve bunun gibi materyaller kullanılarak üretilen davetiyeler gündeme gelince bu iş matbaadan çıkıp özel olarak şirket haline gelmeye ve davetiye firmaları olmaya başladı. Sadece ülkemizde değil yurt dışında da hizmet veren bu firmalar kendilerini her konuda geliştirerek Avrupa standartlarında bir şirket haline gelmeyi başarıp sektördeki yerlerini ve başarılarını da böylece perçinlemiş olmanın haklı gururunu hem kendileri yaşayıp hem ülkemize yaşattılar.

Her Türlü Açılış Ve Düğün Davetiyesi Firmaları

Her davetiye firması yalnızca düğün davetiyeleri satışı yapmıyor ne isterseniz defilesinden iş yeri açılışına, sünnet düğününden restoran tanıtımına varıncaya kadar her türlü organizasyon ve davet için özel olarak tasarlanmış davetiyelerin yanında eskiden beri kullanılan klasik davetiyeleri de bulmak mümkün oluyor. Bu sebeple ne için davetiyeye ihtiyaç duyuyorsanız isim yapmış güvenilir bir site aracılığı ile de beğenip adresinize gönderilmek üzere sipariş verebilirsiniz. Ya da o sitenin tasarımcıları ile iletişim kurarak sizin için kataloglarda yer almayan başka bir tasarım yapmasını rica edip istediğiniz tasarımın nasıl bir şey olması gerektiğini anlatırsınız o da tasarımı yapınca beğeninize sunar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir