Çatlak Tedavisinde En Etkili Yöntem: Biodermogenesi!

Pürüzsüz, yumuşak, canlı bir cilt her kadının hayali. Her üç kadından biri ise çatlak cilt probleminden muzdarip!  Ailemizin miras olarak bize yüklediği genler, ergenlik döneminde hızlı büyüme, hamilelik ve çok kilo alıp verme gibi hormonsal nedenler çatlak (tıptaki adı ile Striae Distensae)cildin başlıca sorumlusu. Pek çok metot denendi şimdiye kadar fakat son dönemin popüler çatlak tedavisi Biodermogenesi, uygulamayı tecrübe edinenler tarafından  tavsiye ediliyor!

çatlak kremi
çatlak kremi

Biodergenesi Çatlak Tedavisi Etapları

Biodergenesi yöntemi komplike bir sistemden oluşuyor. Bi-One cihazı ile hassas bir şekilde uygulanan operasyon kişiye göre değişebilse de haftada 2-3 kez, toplamda 15-20 seans sabırlı olunması gerekiyor. 5 dakikalık ilk seans sorunlu alanda peeling işlemiyle başlıyor. Ardından stim adı verilen ikinci fazda Energy Complex konsantre serum (üzerinde bilyeleri bulunan spesifik el cihazı) Bi-One yardımıyla uygulanıyor.

topuk çatlağı
topuk çatlağı

Stim fazından sonra en önemli bölüm Active faz! Jojoba-mısır yağı konsantresi olan özel bir jel yardımı ve özel cihaz yordamı ile tatbik ediliyor. Biodermogenesi vakum ve biyolojik yapıya uyumlu bir elektromanyetik alanın bileşimiyle 10-20 dakika süresince çatlakların yeni hücrelerle dolmasını sağlıyor. Melanosit pigmentleri beyaz çizgilerin bronzlaşmasını sağlayarak görüntüyü homojenleştiriyor. Özetle Biodermogenesi,  çatlak tedavisinde cildi eski, normal fonksiyonlarına döndürebilen en etkili uygulama!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir