Bebek Burçları ve Yükselenleri

Bebeğinizin burcunu bilmeniz her zaman onu size daha yakın hissettirecektir. Bebeğinizle ilgili her konuyu öğrenmeniz ve daha fazla bilgi sahibi olmanız sizin onu tanımanız açısından önemlidir. Büyümeye bağlı olarak farklı özellikler gösteren bebeğinizin burcunu öğrenmeniz onunla kuracağınız bağı geliştirecektir. Bebek burçları ve yükselenleri aslında her ne kadar hesaplanılsa da doğumun erken olmasına bağlı olarak değişebilir. Yani bir gün erken doğum bile bebeğinizin burcunda farklılık oluşturabilir.

Bebek Burçlarının Özellikleri

Bebek burçları ve yükselenleri özelliklerini öğrenmeniz ileride bebeğinizin nelerden hoşlanabileceği, nelerden hoşlanmayacağı ne gibi aktivitelere katılacağı hangi mesleklere eğimli olacağı gibi özellikler bakımından ileriyi görme bağlamında önem taşır.Koç burcunu düşünürsek en sevdiği cümlenin önce ben olduğunu söylemek mümkün.

bebek burçları
bebek burçları

Koç burcu bebekleri dikkatleri kendi üzerine çekmesini her zaman iyi bilir. O nedenle o bebeği hiçbir zaman görmemezlikten gelemezsiniz.

Boğa burcu bebekleri ise istemedikleri hiçbir şeyi yapmazlar. Boğa burcunun özellikleri kızgınlık ve bazı agresif hareketlerle kendini gösterir. Kova burcu bebeklerini en zeki olarak sıfatlandırabilirsiniz. Sorunlarını kendi başına çözmeye çalışan kova burcu diğer burçlara nazaran daha farklı özelikler gösterir. Kova bebekleri yaşıtlarına göre daha çabuk öğrenme sağlar. Bebeğiniz hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız alanında uzman kadrosuyla her geçen gün daha fazla geniş kitlelere hizmet veren Gebelik ve Annelik sitesine başvurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir