Yeni Sezon Çizme ve Bot Trend Rehberi

Yeni sonbahar/kış sezonunda, çizme ve bot seçenekleri stilinizi tanımlamanıza ve şekillendirmenize yardımcı olacaktır. Bu yıl, uzun çizme trendleri, yürüyüş botları, kürklü botlar ve daha fazlası ile zengin bir kış mozaiği sizi bekliyor.

çizme
çizme

Bu Çizme ve Botlar Stil için Hazırlandı

Bu yıl bir sürü çizme tarzı var; bunların çoğu, düşmeye özel giyinme eğilimlerini yumuşatmak veya güçlendirmek için tasarlanıyor. Sağlam tabanlar, şık siluet içerisinde harika trend çizme ve botlar, mevcut gardırop parçalarından bazılarını güncellemek için gereken görünümü ekleyebilir.

Yürüyüş Botları: Bu sezon modaya uygun yürüyüş botları biraz abartılı, büyük tokalar, kemer detaylar ve bir sürü farklı detaylarla örüntülü. Görünümü beğendiyseniz ve aslında cesur, dinamik ve muhtemelen ayak dostu olan bir ayakkabı dizaynı için ekstra beş dakika ayırın.   Ekstra yumuşaklık için dantel veya hayvan baskı çoraplarıyla yürüyüş botlarınızı eşleştirin.

çizme modeli
çizme modeli

Dizüstü Çizmeler: Yürüyüş botları sizin için etkili bir stil değilse, diz üstü çizme deneyin. Onlar topuksuz, yüksek topuklu, deri veya süet birçok tarza sahip iddialı modeller ve mini bir etekle harika görünüyorlar. Uyluk bot olarak da bilinir bu güzelliklerin bir versiyonu bu sezon her moda takipçisinin dolabında olmalı.

Kürklü Botlar: Bu yıl dolabınıza kürklü botları eklemek, siluetinizi modernize etmek ve ayağınıza bir imaj vermek için yumuşak bir şey gibi görünüyor. Küçük bir kürk fikrini severseniz, sonbahar ve kış mevsiminin bu en eğlenceli stilleri için seçiminizi, kürklü bir çanta, ceket, şal, şapka, yelek ve hatta etek dâhil etmek için genişletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir