Yağmurlu Havalarda Yapılan Stil Yanlışları

Moda, bayanlar için hayat tarzıdır. Yaşamın bütün renklerine uyma düşüncesi, onları modaya sevk etmiştir. Bu kavramın elle tutulur bir şey olması, uygulama safhasıyla elde edilir. Bu aşamada bazı yapılan hatalarda, günümüz tabiriyle demode kavramının içerisine girer. Sizlere biraz bu hatalardan bahsetmek istiyorum. Amacım, tavsiyelerimi dikkate almanız ve bu hatalardan dönmenizdir.

yağmurlu havalar

yağmurlu havalar

Tarzınızı Koruyun

Yağmurlu havalarda yapılan bazı stil yanlışları vardır. Bu yanlışlar, hem havanın tabiatına uygun değildir, hem de sizleri şıklık kavramından uzaklaştırır. Bu tür havalarda asla giymemeniz gereken bazı giysilerden söz etmek istiyorum. İlk olarak, puf kabandan bahsetmek istiyorum, bu ürün bayanlar tarafından çok tercih edilen bir üründür. Yalnız dezavantajı, yağmurlu havalarda tüm yağmuru üzerinizde gösterir.

puf kabanlar

puf kabanlar

İkinci bir stil hatası ise, bu havalarda birden çok bileklik takmaktır. Kıyafetin içerisinde kalacak olan bileklikler, ortaya demode durumları çıkartacaktır. Bunun yerine daha sade ve en azından bir tane bileklik takarak, durumu kurtarabilirsiniz. Diğer durumlarda, moda kavramından uzaklaşacak ve tarzınızı konuşturamayacaksınız.

bileklik

bileklik

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir